Tekirdag360 S a n a l    T u r   H a k k ı n d a

Sanal Tur ; elde edilen  fotoğrafların özel programlar aracılığı ile 360° panoramik birbirine bağlanmasıdır. Sanal tur her türlü iç ve dış mekanın bilgisayar aracılığıyla internet ortamında ve diğer medya uygulamalarında izlenmesine olanak sağlar. Bu izleme esnasında kullanıcı fare veya klavye yardımı ile panoramik fotoğrafın içinde yukarı, aşağı ve sağa sola olmak üzere 3 boyutlu 360° lik bir gezinti yapabilir. Bilişim sektöründe devrim yaratan bu uygulama Sanal Tur olarak adlandırılır.

Sanal Tur uygulaması ile ziyaretçi panoramik fotoğraflar üzerinde dilediği gibi dolaşabilir ve yerleştirilen kullanıcı etkileşimli kapılar sayesinde seçtiği başka bir mekana geçebilir. Uygulamalarımızda göreceğiniz gibi bir görüntüden diğer bir görüntüye geçmek, örneğin bir dış mekandan kapıyı tıklayarak bir başka iç mekana geçmek, masa üzerinde gördüğünüz bir menüyü okumak, duvarda gördüğünüz bir tabloya yakından bakmak kolaylıkla mümkün olmaktadır. Böylelikle müşterileriniz sunduğunuz ürün ve hizmetleri bizzat mekanınızı ziyaret etmiş kadar yakından tanıyabilir ve ürünlerinizi hissedebilir.

Özel çekim ekipmanları ve fotoğraflama teknikleri ile bir mekana ait oldukça geniş açılı fotoğrafların elde edilmesi ve bu fotoğrafların gelişmiş yazılımlarla işlenmesinin ardından birleştirmeleriyle küresel bir görüntü elde edilmesi işlemidir. Bu şekilde tüm mekanın tek bir fotoğraf karesinde 360° Panoramik Fotoğraf olarak gösterilmesidir.

Tekirdag360 Sanal Tur Kullanım Alanları

Sanal Tur Kulanım Alanları Nelerdir?

360 derece sanal tur uygulamaları, başta şehir tanıtımları olmak üzere, Otel, Emlak, Mobilya, Okul, Hastane, Restaurant, Cafe, İnşaat Firmaları, Müzeler, Turizm ve Eğlence Sektörleri olmak üzere şirketinizi, üretim tesislerinizi, ürünlerinizi ve/veya tasarımlarınızı tanıtabileceğiniz, reklamını yaparak pazarlayabileceğiniz, bütün sektörlerde kullanılabilmektedir. Hatta kendi eviniz için bile bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bu Çalışmalar Web Sitemize Nasıl Yerleştirilebilir?

Hazırlamış oluduğumuz sanal tur çalışmasını size vereceğimiz link ve/veya kısa bir kod ile kolaylıkla istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. İsterseniz bu işlemi biz sizin için yapabiliriz. Mekanınız ile ilgili çalışmayı isterseniz interaktif CD/DVD olarak da kullanabilirsiniz.Tak -çalıştır mantığı ile hemen her bilgisayarda sorunsuz olarak görüntüleyebilir, potansiyel müşterilerinize çok sayıda bastırarak bu CD leri dağıtabilirsiniz.

Ekstra Özellikler Eklemek Mümkün müdür?

Sanal Tur uygulamalarımız tamamen sizin istediğiniz şekilde düzenlenebilir. buton takımlarından ön yükleme barına, pop-up pencerelerden google haritalarına, fotoğraf galerilerinden fon müziği ya da sesli- görsel anlatımlara kadar çalışmanızı daha etkili hale getirebilecek her türlü eklentiyi uygulayabiliriz.