Süleymanpaşa Belediyesi Açık Hava Sineması

Süleymanpaşa Belediyesi Açık Hava Sineması2017-06-07T12:27:39+00:00

Süleymanpaşa Belediyesi Açık Hava Sinemaları

1990’lı yıllara kadar toplumun en önemli eğlence aracı olan açık hava sineması, Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi sayesinde Süleymanpaşalı vatandaşları mutlu etmeye devam ediyor.
Süleymanpaşa Belediyesi, toplumu kaynaştırmak ve nostalji yaşatmak için sosyal sorumluluk projesi kapsamında Süleymanpaşalı vatandaşlara ücretsiz film gösterimi başlattı. Mutlukent Sahil Çay Bahçesinde Kültür ve Turizm Bakanlığından onaylı filmlerin gösterime sunulmasıyla başlayan açık hava sineması, Süleymanpaşa ilçesine bağlı Karacakılavuz, Yukarı Kılıçlı, Banarlı, Ormanlı, Otmanlı, Gazioğlu, Yağcı, Osmanlı Mahallelerinde yaşayan vatandaşlar ile buluştu.
Süleymanpaşa ilçesine bağlı mahallelerde film gösterimine yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, Süleymanpaşa Belediyemizin yapmış olduğu etkinlik çok güzel. Şu an burada film gösterimi olmasaydı erkekler kahvehanede, kadınlar evlerinde olacaktı. Bu tarz etkinliklerle insanların bir araya gelmesi çok güzel. Bu nedenlerden dolayı Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Ekrem Eşkinata teşekkür ediyoruz, ifadelerini kullandı.

Reklam Alanı